Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Нели Петкова стартира солова кариера

    admin
    admin
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 94
    Join date : 11.07.2009
    Age : 33
    Местожителство : Монтана

    Нели Петкова стартира солова кариера Empty Нели Петкова стартира солова кариера

    Писане  admin Нед 31 Юли 2011, 21:47

    Нели Петкова стартира солова кариера, научи Signal.bg. "За мен беше чест, удоволствие и привилегия да съм част от Ку-Ку Бенд и "Шоуто на Слави". Благодаря!" - казва певицата.
    От екипа на Седем Осми и Ку-Ку Бенд пожелаха успех в соловата кариера на Нели Петкова, която представя сингъла "Lucky One", в него участва Miro Gee.
    Песента е по музика и аранжимент на Миро Гечев, а текстът е на Жени Джамбазова и Миро Гечев. Песента е в стил поп-денс.
    Видеоклипът към "Lucky One" е режисьорски дебют за Таня Казакова и Владимир Михайлов.
    "Идеята Нели да пее на много микрофони беше визуален израз на усещането ми от пеенето на Нели като цяло - когато тя пее за мен, тя пее на целия свят, такъв й е гласът, такава й е вътрешната нагласа, амбицията й е такава... Многото микрофони, които не падат беше много ясна, чиста и силна идея. Чисто вдъхновение, с напълно ясна за мен визия, виждах си монтажа предварително" - сподели Таня Казакова.

      В момента е: Пет 17 Май 2024, 18:08